Terapeuci

Nasi terapeuci specjalizują się w pracy z dziećmi z wadami wymowy i opóźnionym rozwojem mowy, z obniżoną sprawnością intelektualną, afazją, alalią, dysleksją, autyzmem i zespołem Aspergera.

 

 

Mgr Anna Adamczyk

 

Neurologopeda – absolwentka studiów podyplomowych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Logopeda – absolwentka dziennych studiów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Terapeuta ręki I i II stopnia

 

„W trosce o wysoki standard prowadzonej terapii stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w warsztatach, szkoleniach i konferencjach o tematyce logopedycznej, neurologicznej i psychologicznej. Realizuję swoje pasje, a każdy, nawet najmniejszy sukces moich podopiecznych, dostarcza mi wiele radości i satysfakcji, motywując mnie do działania.

Jako właściciel i terapeuta gabinetu logopedycznego dokładam wszelkich starań aby terapia w Melodii Mowy była efektywna, dobro i szczęście małych pacjentów to dla mnie priorytet.”

 

 

 

 

 

Klaudia Kowalczyk

 

Logopeda –absolwentka dziennych studiów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Terapeuta ręki I i II stopnia

Absolwentka Franciszkańskiej Szkoły Muzyki i Liturgii.

 

„Swoje umiejętności nieustannie udoskonalam uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach z zakresu logopedii, neurologopedii, pedagogiki oraz emisji głosu.

Moje dwie największe pasje to praca z dziećmi oraz muzyka. Dlatego podczas terapii często wykorzystuję elementy logorytmiki: praca na melodii, śpiewanie piosenek, gra na prostych instrumentach – wszystko po to aby skutecznie usprawniać pamięć, koncentrację, percepcję słuchową, motorykę oraz artykulację u dzieci.”