Terapeuci

Nasi terapeuci specjalizują się w pracy z dziećmi z wadami wymowy i opóźnionym rozwojem mowy, z obniżoną sprawnością intelektualną, afazją, alalią, dysleksją, autyzmem i zespołem Aspergera.

Mgr Anna Adamczyk

Neurologopeda – absolwentka studiów podyplomowych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Logopeda – absolwentka dziennych studiów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Terapeuta ręki I i II stopnia

„W trosce o wysoki standard prowadzonej terapii stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w warsztatach, szkoleniach i konferencjach o tematyce logopedycznej, neurologicznej i psychologicznej. Realizuję swoje pasje, a każdy, nawet najmniejszy sukces moich podopiecznych, dostarcza mi wiele radości i satysfakcji, motywując mnie do działania.

Jako właściciel i terapeuta gabinetu logopedycznego dokładam wszelkich starań aby terapia w Melodii Mowy była efektywna, dobro i szczęście małych pacjentów to dla mnie priorytet.”

Mgr Aneta Niedbała

Logopeda – absolwentka dziennych studiów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie

Przyszła neurologopeda – studentka podyplomowych studiów na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny – studentka podyplomowych studiów Galicyjskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli

Absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia w Żorach

„Doświadczenie w pracy zawodowej zdobywałam w gabinetach logopedycznych zajmujących się terapią prowadzoną metodą neurobiologiczną (terapią wszystkich funkcji poznawczych). Umiejętności doskonaliłam podczas kilkuletniej działalności wolontaryjnej oraz półrocznego stażu w Centrum Metody Krakowskiej. Pracuję jako logopeda w żłobku i przedszkolach. Prowadzę zajęcia w formie zdalnej z dziećmi polonijnymi mieszkającymi za granicą. Cały czas poszerzam swój warsztat pracy i wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Najważniejsze dla mnie jest holistyczne oraz indywidualne podejście do pacjenta – staram się wspierać i stymulować wszystkie funkcje poznawcze, aby rozwój dziecka przebiegał harmonijnie. Najbardziej zależy mi na tym, aby Mały Pacjent czuł się komfortowo w gabinecie, dlatego ćwiczenia prowadzone są w formie zabawy.

Mgr Paulina Tusz

Logopeda – absolwentka studiów podyplomowych Akademii Ignatianum w Krakowie

Terapeuta pedagogiczny – absolwentka dziennych studiów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalność: pedagogika szkolna z terapią pedagogiczną

Pedagog – absolwentka dziennych studiów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalność: pedagogika społeczno-opiekuńcza

„Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym zdobywałam uczestnicząc w praktykach studenckich m.in. w przedszkolu, szkołach i poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz odbywając staż w gabinecie logopedycznym. Miałam również możliwość pracować z najmłodszymi dziećmi dzięki zatrudnieniu w żłobku. Systematycznie poszerzam swoją wiedzę dzięki różnorodnym kursom i szkoleniom o tematyce logopedycznej i pedagogicznej. W swojej pracy dostosowuję metody do możliwości i potrzeb dziecka. Staram się także podążać za zainteresowaniami dzieci oraz wykorzystywać ich mocne strony.  Radość sprawia mi uśmiech pojawiający się na buzi dziecka oraz każdy jego postęp.”